Dr Justyna Trippner-Hrabi kierownikiem #EksocGrantu w zakresie użyteczności AI w podnoszeniu jakości usług publicznych

Dr Justyna Trippner-Hrabi będzie uczestniczyć w wyjeździe naukowym, który jest przedmiotem projektu zatytułowanego "Pick-and-mix access to administrative services. How Artificial Intelligence is taking local public administration to the next level of accessibility". Współpraca w tym projekcie stanowi staż naukowy w tureckim uniwersytecie Trakya na Wydziale Ekononomii i Administracji.

Projekt skupi się na działaniach naukowych obejmujących kosultacje metodologiczne, a w konsekwencji badania związane z wykorzystaniem sztucznej inteligencji, jako czynnika wspierającego lokalną administrację publiczną administrację publiczną i pozwala na przenoszenie jej na wyższy poziom dostępności. Dostępność obejmuje w tym przypadku wszystkich aktorów lokalnych, którzy korzystają lub będą korzystać z usług administracji publicznej. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!