Katedra Gospodarki Samorządu Terytorialnego wśród zespołów najaktywniej pozyskujących finansowanie

Katedra Gospodarki Samorządu Terytorialnego wśród zespołów badawczych najaktywniej pozyskujących finansowanie ze źródeł zewnętrzny

Katedra Gospodarki Samorządu Terytorialnego znalazła się na piątym miejscu wśród trzynastu zespołów badawczych, które otrzymały finansowanie w ramach konkursu „Premie za granty pozyskane ze środków zewnętrznych”. Celem konkursu było wyróżnienie zespołów badawczych Uniwersytetu Łódzkiego najefektywniej pozyskujących projekty finansowane ze źródeł zewnętrznych w dowolnej dyscyplinie nauki. To część wewnętrznych konkursów badawczych finansowanych ze zwiększonej o 2% subwencji dla Uczelni, które przystąpiły do konkursu Inicjatywa Doskonałości Uczelnia Badawcza.